LSP-160-3.3T, Switching Power Supply 105.6W 3.3V 32A Terminal Block Conn
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
23
quantity
Product details
Category
LSP-160-3.3T Switching Power Supply 105.6W 3.3V 32A Terminal Block Conn, Adj Vout, Enclosed, Input: 100 ~ 264 VAC 141 ~ 370 VDC